Vizyon

ve Misyon

A TAKIMI İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ EĞİTİM DANIŞMANLIK TİC. LTD. ŞTİ. unvanlı şirketimiz 29.07.2015 tarihi itibari ile Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak 4857 sayılı İş Kanunu ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanununun iş yerleri için getirmiş olduğu yükümlülükleri yerine getirmek amacıyla kurulmuştur.

OUR IDENTITY

İZMİR merkezli hizmet veren A Takımı OSGB komşu illerde de (Aydın, Balıkesir, Manisa) hizmet vermeye başlamıştır.

Our designers follow worldwide developments in interior design closely. That inspiration is translated into our designs, which are then realised by experienced craftsmen. This means you always get the best of both worlds.

HİKAYEMİZ

En kaliteli hizmeti en uygun fiyata sunma politikası ile sektörde en çok tercih edilen OSGB’lerden birisiyiz.

İZMİR merkezli hizmet veren A Takımı OSGB komşu illerde de (Aydın, Balıkesir, Manisa) hizmet vermeye başlamıştır.

OUR IDENTITY

From kitchen experts to high-end interior specialists

Because craftsmanship outlives every trend

VİZYON

Bu çerçevede hizmet verdiğimiz firmalara ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri gerek kendi bünyemizde gerekse çözüm ortaklarımızla mevzuat ve kurallara uygun bir şekilde sağlamaktayız.

OSGB hizmetlerinde deneyimli personel kadromuz ile imalat, inşaat, gıda, hizmet vb. 300'ü aşkın firmaya hizmet vermekte olup ”Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ilkesinden sapmadan her geçen gün müşteri portföyünü genişletmekteyiz.

İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerinin eksiksiz, hatasız yapılması, arşivlenmesi ve istenildiği zaman ve yerden kontrol edilmesini sağlayan Web Tabanlı İBYS (İş Sağlığı Ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi) Yazılımı kullanmaktayız.

A UNIQUE VISION

I’m a furniture designer who specialises in armchair designs and combining fabrics. My designs have been sold all over Europe and the USA and I have worked with some of the biggest designers in the industry.