İş Güvenliği İzmir

2015 tarihinde A Takımı OSGB markası ile İzmir merkezli kurulan OSGB firmamız İzmir, Aydın ve Manisa’da faaliyet göstererek kısa zamanda imalat, inşaat, gıda ve hizmet sektörlerinde 300’ü aşan müşteriye ulaşmıştır. Bünyemizde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri vererek, İzmir OSGB firmaları arasından kolayca sıyrılıp hizmet verdiğimiz iş yeri ve çözüm ortaklarımızın sayısını her gün artırmaktayız. İzmir, Manisa ve Aydın ili ve ilçelerinde faaliyet gösteren tüm müşterilerimize alanında deneyimli uzmanlarımız ile hızlı ve efektif ve çözüm odaklı hizmet vermekte, esnek ödeme imkanı ve uygun fiyatlarla firmaları fahiş fiyatlardan kurtarmayı hedeflemekteyiz. Firmamız Türkiye Cumhuriyeti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından verilen Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi yetki belgesine sahip olup, bakanlıkça yapılan tüm denetlemelerde her seferinde sorunsuz ve örnek gösterilebilecek geçer notları almayı başarmıştır.

A Takımı OSGB nin en önemli özelliklerinden biriside hiçbir zaman kopyala yapıştır yapmamış olup her zaman özgün çalışmıştır. Firmaya ve sektöre özel araştırmalar yapıp risk değerlendirmesi oluşturmuş kendi dökümantasyonunu oluşturmuştur. Kullandığı online işyeri takip sistemi ile hizmet verdiği firmalarında yapılan çalışmalara anında ulaşabilmesini sağlamıştır. Her zaman firma yetkililerini ve firma çalışanlarını işin içinde ve aktif tutmayı hedeflemiştir.Hizmet verdiği firma yetkililerine yapılacak tüm çalışmalar hakkında her ay düzenli bilgi verilmiştir.

A Takımı OSGB Tarafından Verilen İSG Hizmetleri

Deneyimli uzmanlarımız ile müşterilerimiz işyeri hekimliği, iş güvenliği uzmanlığı, risk değerlendirmesi, paratoner tesisat kontrolü, okul sağlık hizmetleri, elektrik tesisat kontrolü, iş ekipmanlarının kontrolü, mobil sağlık hizmeti, ortam ölçümleri, tatbikatlar ve TMGD hizmetlerini sunmaktayız.

İzmir iş güvenliği firmaları arasında verdiğimiz kapsamlı hizmetlerle müşterilerimize ihtiyaç duydukları her konuda hizmet veren sayılı firmaların arasına girmeyi kısa sürede başardık. Sektörde kısa zamanda ulaştığımız müşteri sayısı, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına bünyemizden karşılık bulabilmeleri, bu hizmetleri kısa sürede sonuçlandırmamız ve uygun fiyatlarla zorlu ölçümleri gerçekleştirmemiz etkili olmuştur.

İzmir’de faaliyet gösteren işletmeler, kanunca zorunlu tutulan tüm iş sağlığı ve güvenliği hizmetleri için Bayraklı’da bulunan merkez ofisime gelebileceği gibi telefonla iletişim kurabilir, dilerlerse web sitemizden mesaj yazabilir ve mail yolu ile bize ulaşabilirler. Müşterilerimizin faaliyet gösterdikleri sektörün ihtiyacı olan tüm çözümleri onlara hızlı bir şekilde sunarak, işletmelerinin sahip olduğu riskleri kısa sürede belirleyip, çözüm önerilerimiz ile iş kazalarının önüne geçmeyi başarırız. İzmir İSG firmalarının aksine tüm bu hizmetleri uygun fiyata ve esnek ödeme koşulları ile gerçekleştirerek, müşterimizin ihtiyaç duyduğu eğitimleri bünyemizden uzmanlar görevlendirerek gerçekleştiririz. Mobil muayene aracımız ile de işletme içerisinde gerekli sağlık kontrollerini gerçekleştirir, müşterimizi büyük bir sorumluluktan kurtarırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top